Deníček (001)

24. ledna 2013 v 19:16 | Yuuki |  Days
24. 1. 2013

Ahoj,
jak se máte? No já docela fajn. Celý týden jsem nebyla ve škole, protože jsem nemocná a jdu tam až v pondělí. No dneska jsem jen ležela v posteli, pila čaj, jedla prášky, byla na internetu a dívala jsem se za televizi. Jo a dopisovala jsem jednu povídku, kterou jsem měla rozepsanou na starém blogu. A taky bych byla moc ráda, kdyby jste aspoň občas zanechali nějaký komentář. Komentáře jsou pro autora vdždycky důležité, ovšem ne tak, jako samotní čtenáři povídek. No právě teď sedím u noťasu a píšu tenhle článek a ještě stíhám odepisovat miláčkovi. Mimochodem už jsme spolu rok a dva měsíce a miluji ho nejvíce na světě, je pro mě vším.
A ještě k těm povídkám, pokud víte tak jsem na mém blogu (bill-kaulitz-is-best) měla nějaké nedokončené povídky, a proto jsem se pustila do dopisování a dotváření mých děl. Právě teď dopisuju povídku s názvem Stich ins Glück, možná si na ni někteří pamatujete. Za tři dny jsem napsala celkem deset dílů a ještě v tom psaní teď pokračuji, takže doufám, že výsledek bude stát za to. Na té povídce jsem si dala opravdu záležet.
No a jinak do školy se netěším, to bude zas dopisování. Ale jak se znám, tak se na to dopisování sešitů jako vždy vyseru. Pořád si říkám, že bych se měla začít učit, ale zatím jsem žádný výsledek teda neviděla. Jo a dělala jsem komisionální zkoušky z tělocivku, protože jsem tam nechodila. Byli to nejhorší dvě hodiny mučení na světě, ale udělala jsem je. Takže je to fajn. Ale jedno je jisté, že na pololetní vysvědčení nebudu mít žádnou pětku. Ale budu muset zfalšovat výpis, protože mám neomluvený hodiny a samozřejmě, že o nich mamka neví, takže si budu muset pohrát se skenerem :D. Doufám, že nebudu mít dvojku nebo trojku z chování :D. Ale vízo bude celkem dobrý až na ty hodiny no. Ale dala jsem si předsevzetí, že od druhého pololetí už nebudu chodit za školu. Tak jsem sama zvědavá, jak tohle dodržím.
No a taky jsem si před měsícem nechala udělat nový piercing. Už mám dva. V pupku a v jazyku a byla jsem také na tetování, které mám na břiše u pánevní kosti. Mám tam vytetované moje znamení - znak štíra. A stoprocentně půjdu na další, nějak mě to chytlo.
No nic tak se tu mějte, jdu dopisovat povídku.
Paaačko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi fan TH?

KLIKNI :) 100% (22)

Komentáře

1 Ame Ame | Web | 24. ledna 2013 v 21:43 | Reagovat

já jsem s přítelem 3 roky :) moje vysvědčení bude fajn nic horšího jak dvojka jen neklásko z těláku, protože jsem měla ze zdravotních důvodů uvolnění na celé pololetí :) Takže jsem nejvíc spokojená že po několika letech nebudu mít ani čtyřky a ani trojky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama